Najlepsze darmowe filmy na youtube - pełne filmy na youtube (2023)

Chcesz oglądać całe filmy za darmo? Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze darmowe filmy na YouTube.

Najlepsze darmowe filmy na youtube - pełne filmy na youtube (1)

Nie powinno być tajemnicą, że w ciasnej studenckiej torebce często nie ma miejsca na coraz droższe wyjścia do kina. Niemniej jednak wielu nie chce rezygnować z kulturalnej wieczornej rozrywki z dala od codziennej mieszanki Tatort-HIMYM-Teoria Wielkiego Wybuchu i Simpsonów z telewizji.

Rozwiązanie: legalne i bezpłatne filmy na YouTube, które możesz oglądać w całości w języku niemieckim! sam o godzyoutube Netzkinoznajdziesz ponad 1500 filmów, które, nawiasem mówiąc, można pobrać za pomocą bezpłatnej aplikacji Netzkino na Androida, iOS, Windows iKij telewizyjny Amazon FireSą dostępne. Co prawda jakości niektórych filmów nie da się porównać z wrażeniami kinowymi, ale przed komputerem chipsy, prędkościomierze i piwo smakują co najmniej równie dobrze. Przeszukaliśmy dla Ciebie i prezentujemy tutaj najlepsze filmy na YouTube! Jedno kliknięcie przeniesie Cię bezpośrednio do odpowiedniej kategorii

Kategorie Drama

Kategoria komedia
Kategoria Międzynarodowa
Kategoria złamanego serca

Najlepsze darmowe filmy na youtube - pełne filmy na youtube (2)

Najlepsze darmowe filmy akcji na YouTube

Tutaj znajdziesz najlepsze darmowe filmy akcji na platformie YouTube.

Zostało tylko 60 sekund - film akcji

Po tym, jak prawie stracił życie w napadzie, Randall „Memphis” Raines (Nicolas Cage) jest zmęczony kradzieżą samochodów, mimo że był najlepszym złodziejem samochodów w rejonie Long Beach swoich czasów. Kiedy jednak jego młodszy brat Kip (Giovanni Ribisi) ma kłopoty, a Raymond Calitri szantażuje Memphis, jedynym wyjściem jest ostatni duży zamach stanu…

Prince of Persia: Piaski Czasu

W adaptacji gry komputerowej Prince of Persia: Piaski Czasu Jake Gyllenhaal jako Dastan i Gemma Arterton jako księżniczka Tamina przeżywają pustynną przygodę w Persji z VI wieku. Dastan (Jake Gyllenhaal), były dzieciak ulicy, adoptowany przez perskiego króla, wpada w jego ręce z wyjątkowym sztyletem. Zawiera magiczne Piaski Czasu, za pomocą których można cofnąć czas. Ale dwóch złoczyńców chce ukraść piaski czasu. Ale szejk Amar (Alfred Molina) pragnie bajecznego bogactwa, a Nizam (Ben Kingsley) pragnie perskiego tronu. Przeznaczony na następcę tronu przez perskiego króla, Dastan wyrusza w pełną przygód podróż, aby sprowadzić upragniony sztylet w bezpieczne miejsce. Razem z piękną i pewną siebie księżniczką Taminą (Gemma Arterton) Dastan przekracza granice czasu, aby wypełnić swoje przeznaczenie zlecone przez bogów.

Najlepsze darmowe dramaty na YouTube

Tutaj znajdziesz najlepsze darmowe filmy w kategorii dramat - napięcie i emocje są zaprogramowane!

Ostatni wojownik – dramat, kryminał

Rodzina w Nowej Zelandii, wywodząca się od maoryskich wojowników, na co dzień styka się z brutalnym ojcem i wykluczeniem społecznym. Mocna, wzruszająca opowieść o ciemnej stronie społeczeństwa Nowej Zelandii.

Najlepsze darmowe filmy sensacyjne i akcji na YouTube

Czy lubisz thrillery i fabułę pełną akcji? Zatem jesteś w tej kategorii!

Rosyjska Arka - Wyjątkowa podróż w czasie przez Ermitaż

Doskonały świat historii, fantazji i dramatu kreuje film „Rosyjska Arka” Aleksandra Sokurowa. Film miał swoją premierę w 2002 roku. Współczesny reżyser cudem trafia do XVIII-wiecznej Rosji. Z bliska doświadcza dramatycznych i historycznie udokumentowanych absurdów rosyjskiej elity. Rosyjska Arka to film o poznawaniu i poznawaniu rosyjskiej sztuki i historii. Jednocześnie widz jest urzeczony i pochłonięty dramatyczną akcją.

>

Czarna Księga – dramat wojenny

„Czarna księga” to oparty na faktach dramat wojenny z 2006 r. Na krótko przed zakończeniem wojny w 1945 r. Żydówka Rachel Stein wraz z rodziną ukrywała się przed nazistami. Kiedy ich schron zostaje zbombardowany, próbują przedostać się na wyzwolone południe Holandii. Łódź, która ma ich tam zabrać, zostaje odkryta i ostrzelana przez niemiecki patrol. Wszyscy uchodźcy (w tym rodzina Racheli) zginęli w ataku, z wyjątkiem Rachel. Jako jedyna przeżyła i uciekła niezauważona. Dołącza do ruchu oporu jako Ellis de Vries w Hadze i ma oczarować niemieckiego szefa bezpieki Ludwiga Müntze. Zakochuje się przy tym w esesmanie, który wręcz nienawidzi okrucieństw popełnianych przez swoich rodaków. Rachel znajduje się w konflikcie i nie wie już, czy powinna stanąć po stronie kochanka, czy oporu.

Najlepsze darmowe filmy komediowe na YouTube

Czy masz ochotę na chwilę śmiechu? Tutaj znajdziesz najlepsze darmowe filmy komediowe.

Fack ju Göhte 3 - Komedia

Ostatnia część zabawnej niemieckiej produkcji o Elyasie M'Barku, Katji Riemann, Maxie von der Groebenie i Jelli Haase.
Były kryminalista Zeki nadal jest nauczycielem w berlińskiej szkole ogólnokształcącej im. Goethego i próbuje dostać się do klasy 11bAbiprzygotować. Po wizycie w centrum informacji zawodowej, gdzie studenci dowiedzieli się o swoich złych perspektywach na przyszłość, ich motywacja ogromnie spada. Zeki ponownie używa sztuczki, aby zmotywować uczniów. Kiedy jego podopieczni dowiadują się o oszustwie, postanawiają się zemścić.

Sonnenallee – komedia

Zdecydowanie jeden z najbardziej kultowych filmów o życiu w byłej NRD. Główny bohater Michael Ehrenreich i jego najlepszy przyjaciel Mario mieszkają na krótszym końcu Sonnenallee i wkrótce ukończą EOS (Advanced High School) Wilhelma Piecka. Ale co wtedy? Studiujesz i jesteś zmuszony do służby w NVA przez 3 lata? W dużej mierze zakazana zachodnia muzyka pop i rock z lat 70. oraz pierwsza miłość również są szeroko obecne.

Lista życzeń - Komedia

Tuż przed Bożym Narodzeniem: Pauline (Anne Schäfer) pracuje w urzędzie porządku publicznego i pragnie, aby atmosfera Świąt sięgała dzieciństwa. Przez przypadek znajduje odręcznie napisaną listę życzeń małego chłopca Paula. Dziewięcioletni Leo Golombeck prosi Świętego Mikołaja, aby dał mu kogoś, kto chciałby świętować z rodziną i kto mógłby nawet przynieść prezenty. Dlatego Paulini zapraszają Pawła, jego siostrę Lottę i ojca, wdowca Daniela, aby dołączyli do nich i ich rodziny. Jednak dzięki objazdom rodzice Pauline myślą teraz, że Daniel jest długo oczekiwanym nowym chłopakiem ich córki…

Najlepsze darmowe filmy na YouTube w sekcji Międzynarodowe

Nie tylko Hollywood produkuje świetne filmy, są też prawdziwe perełki filmowe na arenie międzynarodowej, które nie są tak dobrze znane, ale warto je zobaczyć!

Styl przetrwania – fantazja, tajemnica, romans

Ten japoński film z 2004 roku w reżyserii Gena Sekiguchiego opowiada 5 pozornie niezwiązanych ze sobą historii. Jednak w miarę rozwoju filmu historie coraz bardziej się ze sobą splatają, co prowadzi do surrealistycznych okoliczności. Poruszane są takie tematy jak homoseksualizm, tożsamość, miłość i śmierć. Szalony, złożony, surrealistyczny, głęboki i wzruszający jednocześnie - zdecydowanie warto zobaczyć!

Najlepsze darmowe filmy na YouTube w sekcji Rozdzierające serce

Tutaj znajdziesz najlepsze darmowe filmy na YouTube w kategorii Rozdzierające serce - przygotuj się na wzruszające emocje i łzy!

Pocztówki akwarelowe - dramat, romans

Po nieudanej karierze w Hollywood młoda kobieta wraca do rodzinnego miasta w Teksasie, aby pożegnać się z umierającą babcią. Spotyka tam ekscentrycznego byłego piłkarza, który sprzedaje pocztówki i śpiewa swojemu koniowi, a także swoją siostrę, o której istnieniu nie miała pojęcia. Przeszłość, którą chciała zostawić za sobą, powoli ją dogania.

Październikowy dramat dziecięcy

Świat młodej studentki zostaje wstrząśnięty, gdy dowiaduje się, że została adoptowana w wyniku nieudanej aborcji. Poruszający film o tym, że każde życie jest piękne i cenne.

Filmy baśniowe ARD - fantasy

I na koniec rada dla wszystkich fanów baśni: w każde Święta Bożego Narodzenia ARD emituje nowe adaptacje popularnych baśni braci Grimm, Hansa Christiana Andersena, Ludwiga Bechsteina, E. T. A. Hoffmanna i Boženy Němcovej. Niektóre z nich można obejrzeć za darmo na YouTubie. Są to obecnie: „Jaś i Małgosia”, „Książę w niedźwiedziej skórze”, „Rybak z żoną”, „Szóstka przemierza cały świat”, „O kimś, kto postanowił nauczyć się bać”, „Czerwony Kapturek” ", "Siebenschön" i "Księżniczka Maleen".

Wniosek:
Jak widać, na YouTube jest wiele świetnych, darmowych filmów do obejrzenia. I jest o wiele więcej. Wystarczy wpisać na YouTube „Ganzer Film deutsch”, a znajdziesz mnóstwo opcji wieczornego programu filmowego.

Jeśli to Ci nie wystarczy, to Netflix,Wideo Amazonaand Co to alternatywa zapewniająca większy wybór i gwarantującą dobrą jakość filmu. Mała wskazówka, możesz także udostępnić kontoNajlepsze darmowe filmy na youtube - pełne filmy na youtube (3)

Wskazówka:Możesz znaleźć więcej pięknych darmowych rzeczy do obejrzeniaDringeblieben.de, dostępne są bezpłatne transmisje na żywo różnych artystów, muzyków i sportowców!

Zdjęcie na okładce źródła obrazu: Wielkie dzięki dla Geralta za zdjęcie (© geralt/www.pixabay.de)

Być może zainteresują Cię także te wpisy:
Najlepsze filmy studenckie
Najlepsze filmy o szkole
Atrakcje kulturalne dla studentów
Studiuj produkcję filmów cyfrowych
Kupon Otto

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Barbera Armstrong

Last Updated: 10/09/2023

Views: 6143

Rating: 4.9 / 5 (59 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Barbera Armstrong

Birthday: 1992-09-12

Address: Suite 993 99852 Daugherty Causeway, Ritchiehaven, VT 49630

Phone: +5026838435397

Job: National Engineer

Hobby: Listening to music, Board games, Photography, Ice skating, LARPing, Kite flying, Rugby

Introduction: My name is Barbera Armstrong, I am a lovely, delightful, cooperative, funny, enchanting, vivacious, tender person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.