Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (2023)

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (1)

Kluczowe spostrzeżenia

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (2) Wskaźnik likwidacji szkód (2019-20) Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (3) Początek
93,09% 2001
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (4) Obecność Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (5) Całkowity zasiłek pośmiertny wypłacony
825+ biur 810,71 crore
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (6) Współczynnik wypłacalności
2.13
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (7) Wskaźnik likwidacji szkód (2019-20)
93,09%
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (8) Początek
2001
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (9) Obecność
825+ biur
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (10) Całkowity zasiłek pośmiertny wypłacony
810,71 crore
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (11) Współczynnik wypłacalności
2.13

O ubezpieczeniu na życie SBI

SBI Life Insurance Company jest spółką joint venture pomiędzy państwowym Bankiem Indyjskim a francuską instytucją finansową BNP Paribas Cardif. Założona w 2001 roku firma ubezpieczeniowa SBI Life jest jedną z najbardziej znanych prywatnych firm ubezpieczeniowych na życie w Indiach. Oferuje kompleksowe ubezpieczenia na życie, takie jak plany ubezpieczeń terminowych, ubezpieczenia z funduszem kapitałowym, plany ubezpieczeń na życie emerytalne i wiele innych.

Dzięki Pazcare pracodawcy mogą zapewnić swoim pracownikom grupowe ubezpieczenie na życie od SBI Life Insurance Company. Uzyskaj najlepsze notowania dla SBI Lifeterminowa polisa grupowa na życiedla pracowników i zarządzaj polityką za pomocą pulpitu nawigacyjnego Pazcare z obsługą techniczną.

Jak kupić ubezpieczenie grupowe SBI Life w Pazcare?

Dzięki tym prostym krokom możesz zakupić grupową polisę ubezpieczenia na życie dla pracowników SBI online w Pazcare.

Odwiedź Pazcare i wybierzubezpieczenie grupowe terminowe. Jeśli dopiero zaczynasz kupować polisę grupową, zalecamy przejrzenie naszej oferty przed zakupem polisy grupowej na życie SBI Life.

 1. Skonsultuj się z naszymi ekspertami ubezpieczeniowymi

Po przesłaniu formularza nasi eksperci ubezpieczeniowi zadzwonią do Ciebie w ciągu 24 godzin. Podziel się z Pazcare swoimi wymaganiami, aby spersonalizować swoją polisę ubezpieczenia grupowego SBI Life.

 1. Demo produktu i udostępnianie danych aktywnych pracowników

Zapewniamy demonstrację produktu, jak administrować planem ubezpieczenia na życie grupy SBI Life za pomocą pulpitu nawigacyjnego Pazcare. Po zatwierdzeniu udostępnij nam dane swoich aktywnych pracowników, aby kontynuować proces zakupu SBI Lifegrupowe terminowe ubezpieczenie na życie dla pracowników.

 1. Otrzymywanie wycen i wdrażanie

Otrzymujemy konkurencyjne oferty od SBI Life Life Insurer i innych ubezpieczycieli na życie 4+. Wybierz najlepszą ofertę, powiedzmy polisę ubezpieczenia grupowego SBI Life, a proces wdrażania rozpocznie się w ciągu 24 godzin. Otrzymujesz najlepsze świadczenia pracownicze od Pazcare.

Grupowy terminowy plan ubezpieczenia na życie SBI od Pazcare

Grupowe ubezpieczenie terminowe SBI dla pracowników ma składki, które są znacznie niższe niż w przypadku innych detalicznych planów ubezpieczeń terminowych. Plan obejmuje opcjonalne korzyści dla kierowcy, takie jak

 • Jeździec w stanie krytycznym
 • Przypadkowy jeździec śmierci
 • Jeździec z całkowitą niepełnosprawnością
 • Jeździec z trwałą niepełnosprawnością

Oto niektóre z opcji jeźdźca dostępnych w Pazcare dla SBI Lifeubezpieczenie grupowe terminowepolityka dla pracowników. Jeźdźcy mogą ubiegać się o odszkodowanie zgodnie z warunkami polisy.

Odnowienie ubezpieczenia grupowego SBI Life z Pazcare

Ubezpieczenie grupowe SBI można łatwo odnowić z Pazcare na koniec okresu polisy. Oto jak możesz odnowić polisę grupowego ubezpieczenia na życie.

 1. Odwiedź Pazcare

Odwiedź Pazcare i wybierz grupowe ubezpieczenie terminowe. Jeśli dopiero zaczynasz odnawiać swoją polisę ubezpieczenia grupowego SBI Life, zalecamy zapoznanie się z naszą ofertą przed zakupem polisy grupowej SBI Life.

 1. Skonsultuj się z naszymi ekspertami ubezpieczeniowymi

Po przesłaniu formularza nasi eksperci ubezpieczeniowi zadzwonią do Ciebie w ciągu 24 godzin w sprawie SBI Lifepolisa ubezpieczenia grupowegoodnowienie. Aby kontynuować, prześlij dane aktywnego pracownika, kopię polisy, raport dotyczący zrzutu roszczenia i raport z analizy roszczenia.

 1. Demo produktu i personalizacja

Oferujemy demonstrację produktu, jeśli dopiero zaczynasz kupować/odnawiać grupowy plan ubezpieczenia SBI Life z Pazcare. Przesłane powyżej dokumenty pozwalają nam spersonalizować polisę terminową Twojej grupy SBI Life zgodnie z wcześniejszymi ofertami.

 1. Otrzymywanie wycen i wdrażanie

Otrzymujemy konkurencyjne oferty od SBI Life Life Insurance i innych ubezpieczycieli 4+. Wybierz najlepsze życie SBIterminowa polisa grupowa na życieofertę odnowienia, a proces wdrażania rozpoczyna się w ciągu 24 godzin. Otrzymujesz najlepsze świadczenia pracownicze od Pazcare.

Współczynnik rozliczenia roszczeń SBI Life Insurance Company

Współczynnik likwidacji szkód to odsetek szkód zaspokojonych przez firmę ubezpieczeniową SBI Life w danym roku obrotowym. Zatem im wyższy współczynnik likwidacji szkód, tym większe szanse na ich zaspokojenie.

W roku obrotowym 2020-21 współczynnik likwidacji szkód firmy ubezpieczeniowej SBI Life wynosi 93,09%.

Składka na ubezpieczenie grupowe SBI

Składka na ubezpieczenie grupowe SBI Life zależy od różnych czynników, takich jak

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (12) Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (13)

Grupowe ubezpieczenie na życie SBILife zapewnia korzyści z Pazcare

Zakup Twojegoterminowa polisa grupowa na życiedla pracowników SBI Life Insurance Company ma następujące korzyści.

Wybierz swoich jeźdźców

Twoja terminowa polisa ubezpieczenia na życie SBI dla pracowników Pazcare obejmuje konfigurowalne dodatki, takie jak ubezpieczenia na wypadek ciężkiej choroby, dodatki do świadczeń dochodowych, świadczenia z tytułu przypadkowej śmierci itp. Po znacznie niższej cenie.

Nie wymaga badań lekarskich

Terminowa polisa na życie SBIgroup od Pazcare nie wymaga poddania się żadnym badaniom lekarskim przed zakupem polisy. Zależy to jednak od warunków polisy.

ponad 800 biur

Firma SBI Life Insurance jest jedną z wiodących firm ubezpieczeniowych na życie w Indiach, posiadającą ponad 800 oddziałów w całych Indiach. Dzięki temu w większości lokalizacji jest łatwy dostęp do najbliższego oddziału.

Roszczenie z tytułu ubezpieczenia grupowego SBI Life

1

Zbierz niezbędne dokumenty

Po pierwsze, zbierz wszystkie oryginały niezbędnych dokumentów, które należy złożyć, aby zgłosić roszczenie z tytułu śmierci.

2

Prześlij te dokumenty

Prześlij dokumenty potwierdzające wraz ze szczegółami polisy zmarłego pracownika.

3

Rozstrzygnięcie roszczenia

Gdy szczegóły polisy zostaną zweryfikowane wraz z dokumentami potwierdzającymi, a informacje wyglądają wiarygodnie, roszczenie jest rozliczane bezpośrednio z osobą nominowaną lub pracodawcą.

4

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc

Skontaktuj się z Pazcare, aby uzyskać wszelkie pytania lub pomoc w zakresie roszczeń pod adresem support@getpaz.com lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta pod numer +91 78291 11300.

1

Zbierz niezbędne dokumenty

W pierwszej kolejności zbierz wszystkie oryginały niezbędnych dokumentów, które należy złożyć, aby zgłosić roszczenie kierowcy.

2

Prześlij te dokumenty

Prześlij dokumenty potwierdzające wraz ze szczegółami polisy ubezpieczonego pracownika.

3

Rozstrzygnięcie roszczenia

Gdy szczegóły polisy zostaną zweryfikowane wraz z dokumentami potwierdzającymi, a informacje wyglądają wiarygodnie, roszczenie jest rozliczane bezpośrednio u ubezpieczonego pracownika.

4

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania jakichkolwiek pytań lub pomocy w zakresie roszczeń pod adresem support@getpaz.com lub zadzwoń do naszego działu obsługi klienta pod numer +91 78291 11300.

Dokumenty wymagane do ubiegania się o grupowe ubezpieczenie na życie SBI Life

Oto dokumenty wymagane do ubiegania się o polisę ubezpieczenia grupowego SBI

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (14) Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (15)

Biura ubezpieczeń na życie SBI

Bombaj
Ćennaj
Kalkuta
Bengaluru
Nowe Delhi
Pune
Hajdarabad
Zobacz wszystkie biura ubezpieczeń na życie SBI

Dlaczego warto wykupić grupowe ubezpieczenie na życie?
polityka online z Pazcare?

 • Wybierz odpowiednią polisę z nasząpodejście doradcze
 • Plan szyty na miaręz dodatkami zdrowotnymi i psychicznymi
 • Thez obsługą technicznąPulpit nawigacyjny Pazcare do zarządzania rekomendacjami
 • Zintegrowaćdeska rozdzielcza ze swoimHRMSnarzędzie
Być cytowanym

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (16)Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (17)

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (18)Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (19)

Numer obsługi klienta SBI Life Insurance

Obsługa klienta ubezpieczenia SBILifejest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby uzyskać wszelką pomoc związaną z polisą grupowego ubezpieczenia na życie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub pomocy skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Zapewniamy całodobową pomoc dla klientów.

Strzegący

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (20)

+91 78291 11300

Dostępny 24x7

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (21)

support@getpaz.com

Ubezpieczenie na życie SBI

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (22)

1800 267 9090

Dostępny 24x7

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (23)

info@sbilife.co.in

Często zadawane pytania dotyczące ubezpieczeń na życie SBI

W jaki sposób obliczana jest składka ubezpieczenia grupowego SBI?

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (24)

Składka na ubezpieczenie grupowe SBI jest obliczana na podstawie pewnych czynników, takich jak

 1. Stopień i CTC pracowników
 2. Historia roszczeń z ostatnich 3 lat
 3. Suma ubezpieczenia w polisie
 4. Stan covidowy
 5. Ryzyko związane z pracą

Jaki jest numer obsługi klienta ubezpieczenia na życie SBI?

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (25)

Numer obsługi klienta SBI Life Insurance to 1800 267 9090. Alternatywnie możesz wysłać go e-mailem na adresinfo@sbilife.co.in

Jaki jest współczynnik rozliczenia roszczeń z tytułu ubezpieczenia na życie SBI?

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (26)

Współczynnik wypłacalności SBI Life Insurance Company za rok obrotowy 2020-21 wynosi 93,09%

Jakie są różne opcje płatności za moje ubezpieczenie grupowe SBI?

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SBI - współczynnik likwidacji szkód, odnowienie i świadczenia (27)

Możesz wybrać opłacanie składki w ratach rocznych, półrocznych, kwartalnych lub miesięcznych.

Najnowsze artykuły dotyczące grupowych ubezpieczeń terminowych

Jak działa terminowe ubezpieczenie grupowe na życie? Od składek po odszkodowania, dowiedz się, jak działa grupowe ubezpieczenie na życie.Przez Pazcare30 kwietnia 2023
Dodatkowe umowy grupowego ubezpieczenia na życie — rodzaje i korzyści Dowiedz się wszystkiego o umowach dodatkowych grupowego ubezpieczenia na życie i ich korzyściachPrzez Pazcare21 kwietnia 2023
Świadczenia z grupowego ubezpieczenia na życie - Świadczenia dla pracowników i pracodawców Korzyści z grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników i pracodawców.Przez Pazcare14 kwietnia 2023
Wyświetl wszystkie artykuły

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Tish Haag

Last Updated: 23/12/2023

Views: 5479

Rating: 4.7 / 5 (47 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tish Haag

Birthday: 1999-11-18

Address: 30256 Tara Expressway, Kutchburgh, VT 92892-0078

Phone: +4215847628708

Job: Internal Consulting Engineer

Hobby: Roller skating, Roller skating, Kayaking, Flying, Graffiti, Ghost hunting, scrapbook

Introduction: My name is Tish Haag, I am a excited, delightful, curious, beautiful, agreeable, enchanting, fancy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.